KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13966262
nr 1396 6262
Tomas Holst
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, "Gläntan". Signerad. Olja på duk, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm
Tomas Holst, svensk målare, skulptör och tecknare född 1952 i Stora Tuna.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:06:58
6/5 15:20:07
300 kr
8/5 23:49:53
Tomas Holst
Läs mer om Tomas Holst